Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2018-09-01/2018-09-05

1Pauza: ZORZA ROLEWICE/ - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ/____-__-____:__Boisko sportowe w Rolewicach (Rolewice 1):
2UKS Celuloza Kostrzyn/ - POGOŃ SKWIERZYNA/2018-09-0112:00Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)7:1
3WARTA GORZÓW II - - WARTA GORZÓW III.2018-09-0211:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego )3:2
4STAL SULĘCIN/ - Pauza: PIONIER ZWIERZYN/____-__-____:__Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki ):
5RADOWIAK DREZDENKO/ - POGOŃ KRZESZYCE/2018-09-0517:00KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1)1:2
6SPÓJNIA OŚNO LUB./ - CZARNI BROWAR WITNICA/2018-09-0317:30Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Jeziorna 3)0:19


Kolejka: 2 w dniach 2018-09-09/2018-09-12

7ORZEŁ MIĘDZYRZECZ/ - CZARNI BROWAR WITNICA/2018-09-0911:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)1:1
8POGOŃ KRZESZYCE/ - SPÓJNIA OŚNO LUB./2018-09-1217:006:0
9Pauza: PIONIER ZWIERZYN/ - RADOWIAK DREZDENKO/____-__-____:__:
10WARTA GORZÓW III. - STAL SULĘCIN/2018-09-0917:00Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 0:5
11POGOŃ SKWIERZYNA/ - WARTA GORZÓW II -2018-09-0911:003:2
12Pauza: ZORZA ROLEWICE/ - UKS Celuloza Kostrzyn/____-__-____:__Boisko sportowe w Rolewicach (Rolewice 1):


Kolejka: 3 w dniach 2018-09-15/2018-09-16

13UKS Celuloza Kostrzyn/ - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ/2018-09-1512:00Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)5:0
14WARTA GORZÓW II - - Pauza: ZORZA ROLEWICE/____-__-____:__Boisko sportowe w Rolewicach (Rolewice 1):
15POGOŃ SKWIERZYNA/ - STAL SULĘCIN/2018-09-1611:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)1:2
16RADOWIAK DREZDENKO/ - WARTA GORZÓW III.2018-09-1615:00KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1)2:0
17SPÓJNIA OŚNO LUB./ - Pauza: PIONIER ZWIERZYN/____-__-____:__Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Jeziorna 3):
18CZARNI BROWAR WITNICA/ - POGOŃ KRZESZYCE/2018-09-1511:00Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)1:2


Kolejka: 4 w dniach 2018-09-22/2018-09-23

19ORZEŁ MIĘDZYRZECZ/ - POGOŃ KRZESZYCE/2018-09-2211:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1)3:1
20Pauza: PIONIER ZWIERZYN/ - CZARNI BROWAR WITNICA/____-__-____:__:
21WARTA GORZÓW III. - SPÓJNIA OŚNO LUB./2018-09-2317:00Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 8:1
22POGOŃ SKWIERZYNA/ - RADOWIAK DREZDENKO/2018-09-2209:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)3:2
23Pauza: ZORZA ROLEWICE/ - STAL SULĘCIN/____-__-____:__Boisko sportowe w Rolewicach (Rolewice 1):
24UKS Celuloza Kostrzyn/ - WARTA GORZÓW II -2018-09-2213:00Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)5:0


Kolejka: 5 w dniach 2018-09-29

25WARTA GORZÓW II - - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ/2018-09-2914:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego )1:1
26STAL SULĘCIN/ - UKS Celuloza Kostrzyn/2018-09-2913:30Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )1:7
27RADOWIAK DREZDENKO/ - Pauza: ZORZA ROLEWICE/____-__-____:__KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1):
28SPÓJNIA OŚNO LUB./ - POGOŃ SKWIERZYNA/2018-09-2910:00Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Jeziorna 3)2:8
29CZARNI BROWAR WITNICA/ - WARTA GORZÓW III.2018-09-2912:45Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)4:2
30POGOŃ KRZESZYCE/ - Pauza: PIONIER ZWIERZYN/____-__-____:__:


Kolejka: 6 w dniach 2018-10-06/2018-10-07

31ORZEŁ MIĘDZYRZECZ/ - Pauza: PIONIER ZWIERZYN/____-__-____:__Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1):
32WARTA GORZÓW III. - POGOŃ KRZESZYCE/2018-10-0616:00Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 0:1
33POGOŃ SKWIERZYNA/ - CZARNI BROWAR WITNICA/2018-10-0610:00Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1)3:2
34Pauza: ZORZA ROLEWICE/ - SPÓJNIA OŚNO LUB./____-__-____:__Boisko sportowe w Rolewicach (Rolewice 1):
35UKS Celuloza Kostrzyn/ - RADOWIAK DREZDENKO/2018-10-0710:00Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)7:0
36WARTA GORZÓW II - - STAL SULĘCIN/2018-10-0714:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego )4:3


Kolejka: 7 w dniach 2018-10-13/2018-10-14

37STAL SULĘCIN/ - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ/2018-10-1412:30Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki )2:1
38RADOWIAK DREZDENKO/ - WARTA GORZÓW II -2018-10-1410:00KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1)1:5
39SPÓJNIA OŚNO LUB./ - UKS Celuloza Kostrzyn/2018-10-1414:00Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Jeziorna 3)0:8
40CZARNI BROWAR WITNICA/ - Pauza: ZORZA ROLEWICE/____-__-____:__Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1):
41POGOŃ KRZESZYCE/ - POGOŃ SKWIERZYNA/2018-10-1313:00Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00)0:1
42Pauza: PIONIER ZWIERZYN/ - WARTA GORZÓW III.____-__-____:__:


Kolejka: 8 w dniach 2018-10-20/2018-10-21

43ORZEŁ MIĘDZYRZECZ/ - WARTA GORZÓW III.2018-10-2111:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1):
44POGOŃ SKWIERZYNA/ - Pauza: PIONIER ZWIERZYN/____-__-____:__:
45Pauza: ZORZA ROLEWICE/ - POGOŃ KRZESZYCE/____-__-____:__Boisko sportowe w Rolewicach (Rolewice 1):
46UKS Celuloza Kostrzyn/ - CZARNI BROWAR WITNICA/2018-10-2010:00Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11):
47WARTA GORZÓW II - - SPÓJNIA OŚNO LUB./2018-10-2112:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego ):
48STAL SULĘCIN/ - RADOWIAK DREZDENKO/2018-10-2115:00Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki ):


Kolejka: 9 w dniach 2018-10-27/2018-10-28

49RADOWIAK DREZDENKO/ - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ/2018-10-2711:00KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1):
50SPÓJNIA OŚNO LUB./ - STAL SULĘCIN/2018-10-2814:00Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Jeziorna 3):
51CZARNI BROWAR WITNICA/ - WARTA GORZÓW II -2018-10-2811:00Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1):
52POGOŃ KRZESZYCE/ - UKS Celuloza Kostrzyn/2018-10-2715:00Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00):
53Pauza: PIONIER ZWIERZYN/ - Pauza: ZORZA ROLEWICE/____-__-____:__:
54WARTA GORZÓW III. - POGOŃ SKWIERZYNA/2018-10-2715:00Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza :


Kolejka: 10 w dniach 2018-11-03/2018-11-04

55ORZEŁ MIĘDZYRZECZ/ - POGOŃ SKWIERZYNA/2018-11-0411:00Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1):
56Pauza: ZORZA ROLEWICE/ - WARTA GORZÓW III.____-__-____:__Boisko sportowe w Rolewicach (Rolewice 1):
57UKS Celuloza Kostrzyn/ - Pauza: PIONIER ZWIERZYN/____-__-____:__Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11):
58WARTA GORZÓW II - - POGOŃ KRZESZYCE/2018-11-0314:00Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego ):
59STAL SULĘCIN/ - CZARNI BROWAR WITNICA/2018-11-0413:30Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki ):
60RADOWIAK DREZDENKO/ - SPÓJNIA OŚNO LUB./2018-11-0411:00KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1):


Kolejka: 11 w dniach 2018-11-11

61SPÓJNIA OŚNO LUB./ - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ/2018-11-1112:00Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Jeziorna 3):
62CZARNI BROWAR WITNICA/ - RADOWIAK DREZDENKO/2018-11-1111:00Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1):
63POGOŃ KRZESZYCE/ - STAL SULĘCIN/2018-11-1113:00:
64Pauza: PIONIER ZWIERZYN/ - WARTA GORZÓW II -____-__-____:__:
65WARTA GORZÓW III. - UKS Celuloza Kostrzyn/2018-11-1113:00Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza :
66POGOŃ SKWIERZYNA/ - Pauza: ZORZA ROLEWICE/____-__-____:__Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1):