Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: II liga okręgowa E1 Orlik "WIOSNA" Grupa 3 (RW)

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2019-04-06

1STAL SULĘCIN. - CZARNI BROWAR WITNICA.2019-04-0614:00Boisko Orlik (Sulęcin, Osiedle Kopernika 7)7:6
2POGOŃ KRZESZYCE. - KS LUBNIEWICZANKA.2019-04-0611:00Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00)10:2
3PAP II BOSKO - AP KANIA CUP2019-04-0612:00Orlik (Sulęcin, Osiedle Kopernika 7)6:12


Kolejka: 2 w dniach 2019-04-13/2019-04-14

4CZARNI BROWAR WITNICA. - AP KANIA CUP2019-04-1412:00Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)4:2
5KS LUBNIEWICZANKA. - PAP II BOSKO2019-04-1312:00Lubniewice, Słowiańskie 4:
6STAL SULĘCIN. - POGOŃ KRZESZYCE.2019-04-1311:00Boisko Orlik (Sulęcin, Osiedle Kopernika 7)7:8


Kolejka: 3 w dniach 2019-04-27

7POGOŃ KRZESZYCE. - CZARNI BROWAR WITNICA.2019-04-2710:00Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00):
8PAP II BOSKO - STAL SULĘCIN.2019-04-2711:00Orlik (Sulęcin, Osiedle Kopernika 7):
9AP KANIA CUP - KS LUBNIEWICZANKA.2019-04-2710:00ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7):


Kolejka: 4 w dniach 2019-04-30/2019-05-04

10CZARNI BROWAR WITNICA. - KS LUBNIEWICZANKA.2019-05-0410:00Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1):
11STAL SULĘCIN. - AP KANIA CUP2019-04-3017:30Boisko Orlik (Sulęcin, Osiedle Kopernika 7):
12POGOŃ KRZESZYCE. - PAP II BOSKO2019-05-0411:00Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00):


Kolejka: 5 w dniach 2019-05-11/2019-05-12

13PAP II BOSKO - CZARNI BROWAR WITNICA.2019-05-1110:00Orlik (Sulęcin, Osiedle Kopernika 7):
14AP KANIA CUP - POGOŃ KRZESZYCE.2019-05-1210:00ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7):
15KS LUBNIEWICZANKA. - STAL SULĘCIN.2019-05-11__:__Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23):


Kolejka: 6 w dniach 2019-05-18

16CZARNI BROWAR WITNICA. - STAL SULĘCIN.2019-05-18__:__Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1):
17KS LUBNIEWICZANKA. - POGOŃ KRZESZYCE.2019-05-18__:__Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23):
18AP KANIA CUP - PAP II BOSKO2019-05-1810:00ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7):


Kolejka: 7 w dniach 2019-05-25

19AP KANIA CUP - CZARNI BROWAR WITNICA.2019-05-2510:00ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7):
20PAP II BOSKO - KS LUBNIEWICZANKA.2019-05-2510:00Orlik (Sulęcin, Osiedle Kopernika 7):
21POGOŃ KRZESZYCE. - STAL SULĘCIN.2019-05-2510:00Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00):


Kolejka: 8 w dniach 2019-06-01

22CZARNI BROWAR WITNICA. - POGOŃ KRZESZYCE.2019-06-01__:__Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1):
23STAL SULĘCIN. - PAP II BOSKO2019-06-0112:00Boisko Orlik (Sulęcin, Osiedle Kopernika 7):
24KS LUBNIEWICZANKA. - AP KANIA CUP2019-06-01__:__Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23):


Kolejka: 9 w dniach 2019-06-08/2019-06-09

25KS LUBNIEWICZANKA. - CZARNI BROWAR WITNICA.2019-06-08__:__Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23):
26AP KANIA CUP - STAL SULĘCIN.2019-06-0910:00ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7):
27PAP II BOSKO - POGOŃ KRZESZYCE.2019-06-0810:00Orlik (Sulęcin, Osiedle Kopernika 7):


Kolejka: 10 w dniach 2019-06-15

28CZARNI BROWAR WITNICA. - PAP II BOSKO2019-06-15__:__Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1):
29POGOŃ KRZESZYCE. - AP KANIA CUP2019-06-1510:00Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00):
30STAL SULĘCIN. - KS LUBNIEWICZANKA.2019-06-1511:00Boisko Orlik (Sulęcin, Osiedle Kopernika 7):