Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów Wielkopolski: Klasa A "COLLOSEUM " Grupa 1

RUNDA II

Kolejka: 14 w dniach 2018-03-24/2018-04-25

1KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW - KS NOWINY WIELKIE2018-03-2415:00Nowiny Wielkie 03:1
2ZJEDNOCZENI JENINIEC - WARTA JEŻYKI2018-03-2511:00Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7)3:1
3SPARTAN SOSNY - FENIX ŚCIECHÓW2018-03-2416:00BOISKO (Sosny 1)1:1
4ORZEŁ TRZCINNA - GKP KŁODAWA2018-03-2514:00BOISKO (Trzcinna 1)1:2
5STILON II GORZÓW - SHR WOJCIESZYCE2018-04-2517:00Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29):
6WKS RÓŻA RÓŻANKI - ISKRA JANCZEWO2018-04-1817:30WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9)6:1
7BŁĘKITNI LUBNO - Pauza: ZEW DĄBROSZYN____-__-____:__BOISKO (Lubno 32)3:0 V


Kolejka: 15 w dniach 2018-03-31/2018-06-06

8BŁĘKITNI LUBNO - KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW2018-05-0918:00BOISKO (Lubno 32):
9Pauza: ZEW DĄBROSZYN - WKS RÓŻA RÓŻANKI____-__-____:__BOISKO (Dąbroszyn 23)0:3 V
10ISKRA JANCZEWO - STILON II GORZÓW2018-04-1117:00Boisko pełnowymiarowe (Janczewo 1)2:8
11SHR WOJCIESZYCE - ORZEŁ TRZCINNA2018-06-0618:00BOISKO (Wojcieszyce 1):
12GKP KŁODAWA - SPARTAN SOSNY2018-03-3116:00Kłodawa, Gorzowska 2:4
13FENIX ŚCIECHÓW - ZJEDNOCZENI JENINIEC2018-03-3116:00BOISKO (Baczyna 1)1:5
14WARTA JEŻYKI - KS NOWINY WIELKIE2018-03-3114:00BOISKO (Jeżyki 23)4:1


Kolejka: 16 w dniach 2018-04-07/2018-04-08

15KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW - WARTA JEŻYKI2018-04-0813:00Karnin 03:0
16KS NOWINY WIELKIE - FENIX ŚCIECHÓW2018-04-0715:00BOISKO (Nowiny Wielkie, Leśna 4)1:1
17ZJEDNOCZENI JENINIEC - GKP KŁODAWA2018-04-0716:00Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7)3:1
18SPARTAN SOSNY - SHR WOJCIESZYCE2018-04-0815:00BOISKO (Sosny 1)1:1
19ORZEŁ TRZCINNA - ISKRA JANCZEWO2018-04-0814:00BOISKO (Trzcinna 1)3:6
20Pauza: ZEW DĄBROSZYN - STILON II GORZÓW____-__-____:__BOISKO (Dąbroszyn 23)0:3 V
21WKS RÓŻA RÓŻANKI - BŁĘKITNI LUBNO2018-04-0815:00WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9)1:6


Kolejka: 17 w dniach 2018-04-14/2018-04-15

22WKS RÓŻA RÓŻANKI - KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW2018-04-1516:00WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9)2:4
23BŁĘKITNI LUBNO - STILON II GORZÓW2018-04-1416:00BOISKO (Lubno 32)3:2
24Pauza: ZEW DĄBROSZYN - ORZEŁ TRZCINNA____-__-____:__BOISKO (Dąbroszyn 23)0:3 V
25ISKRA JANCZEWO - SPARTAN SOSNY2018-04-1513:00Boisko pełnowymiarowe (Janczewo 1)2:1
26SHR WOJCIESZYCE - ZJEDNOCZENI JENINIEC2018-04-1417:00BOISKO (Wojcieszyce 1)2:3
27GKP KŁODAWA - KS NOWINY WIELKIE2018-04-1417:00Kłodawa, Gorzowska 0:1
28FENIX ŚCIECHÓW - WARTA JEŻYKI2018-04-1513:00BOISKO (Baczyna 1)3:3


Kolejka: 18 w dniach 2018-04-21/2018-04-22

29KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW - FENIX ŚCIECHÓW2018-04-2213:00Karnin 0:
30WARTA JEŻYKI - GKP KŁODAWA2018-04-2116:00BOISKO (Jeżyki 23):
31KS NOWINY WIELKIE - SHR WOJCIESZYCE2018-04-2116:00BOISKO (Nowiny Wielkie, Leśna 4):
32ZJEDNOCZENI JENINIEC - ISKRA JANCZEWO2018-04-2117:00Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7):
33Pauza: ZEW DĄBROSZYN - SPARTAN SOSNY____-__-____:__BOISKO (Dąbroszyn 23)0:3 V
34ORZEŁ TRZCINNA - BŁĘKITNI LUBNO2018-04-2214:00BOISKO (Trzcinna 1):
35STILON II GORZÓW - WKS RÓŻA RÓŻANKI2018-04-2117:00Różanki, Sportowa 6:


Kolejka: 19 w dniach 2018-04-28/2018-04-29

36STILON II GORZÓW - KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW2018-04-28__:__Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29):
37WKS RÓŻA RÓŻANKI - ORZEŁ TRZCINNA2018-04-2916:00WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9):
38BŁĘKITNI LUBNO - SPARTAN SOSNY2018-04-2912:00BOISKO (Lubno 32):
39Pauza: ZEW DĄBROSZYN - ZJEDNOCZENI JENINIEC____-__-____:__BOISKO (Dąbroszyn 23)0:3 V
40ISKRA JANCZEWO - KS NOWINY WIELKIE2018-04-2913:00Boisko pełnowymiarowe (Janczewo 1):
41SHR WOJCIESZYCE - WARTA JEŻYKI2018-04-2817:00BOISKO (Wojcieszyce 1):
42GKP KŁODAWA - FENIX ŚCIECHÓW2018-04-2817:00Kłodawa, Gorzowska :


Kolejka: 20 w dniach 2018-05-05/2018-05-06

43KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW - GKP KŁODAWA2018-05-0613:00Karnin 0:
44FENIX ŚCIECHÓW - SHR WOJCIESZYCE2018-05-0613:00BOISKO (Baczyna 1):
45WARTA JEŻYKI - ISKRA JANCZEWO2018-05-0516:00BOISKO (Jeżyki 23):
46Pauza: ZEW DĄBROSZYN - KS NOWINY WIELKIE____-__-____:__BOISKO (Dąbroszyn 23)0:3 V
47ZJEDNOCZENI JENINIEC - BŁĘKITNI LUBNO2018-05-0611:00Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7):
48SPARTAN SOSNY - WKS RÓŻA RÓŻANKI2018-05-0615:00BOISKO (Sosny 1):
49ORZEŁ TRZCINNA - STILON II GORZÓW2018-05-0614:00BOISKO (Trzcinna 1):


Kolejka: 21 w dniach 2018-05-12/2018-05-13

50ORZEŁ TRZCINNA - KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW2018-05-1314:00BOISKO (Trzcinna 1):
51STILON II GORZÓW - SPARTAN SOSNY2018-05-12__:__Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29):
52WKS RÓŻA RÓŻANKI - ZJEDNOCZENI JENINIEC2018-05-1317:00WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9):
53BŁĘKITNI LUBNO - KS NOWINY WIELKIE2018-05-1312:00BOISKO (Lubno 32):
54Pauza: ZEW DĄBROSZYN - WARTA JEŻYKI____-__-____:__BOISKO (Dąbroszyn 23)0:3 V
55ISKRA JANCZEWO - FENIX ŚCIECHÓW2018-05-1313:00Boisko pełnowymiarowe (Janczewo 1):
56SHR WOJCIESZYCE - GKP KŁODAWA2018-05-1217:00BOISKO (Wojcieszyce 1):


Kolejka: 22 w dniach 2018-05-19/2018-05-20

57KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW - SHR WOJCIESZYCE2018-05-2013:00Karnin 0:
58GKP KŁODAWA - ISKRA JANCZEWO2018-05-1917:00Kłodawa, Gorzowska :
59Pauza: ZEW DĄBROSZYN - FENIX ŚCIECHÓW____-__-____:__BOISKO (Dąbroszyn 23)0:3 V
60WARTA JEŻYKI - BŁĘKITNI LUBNO2018-05-1916:00BOISKO (Jeżyki 23):
61KS NOWINY WIELKIE - WKS RÓŻA RÓŻANKI2018-05-1917:00BOISKO (Nowiny Wielkie, Leśna 4):
62ZJEDNOCZENI JENINIEC - STILON II GORZÓW2018-05-1917:00Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7):
63SPARTAN SOSNY - ORZEŁ TRZCINNA2018-05-2015:00BOISKO (Sosny 1):


Kolejka: 23 w dniach 2018-05-26/2018-05-27

64SPARTAN SOSNY - KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW2018-05-2715:00BOISKO (Sosny 1):
65ORZEŁ TRZCINNA - ZJEDNOCZENI JENINIEC2018-05-2714:00BOISKO (Trzcinna 1):
66STILON II GORZÓW - KS NOWINY WIELKIE2018-05-26__:__Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29):
67WKS RÓŻA RÓŻANKI - WARTA JEŻYKI2018-05-2617:00WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9):
68BŁĘKITNI LUBNO - FENIX ŚCIECHÓW2018-05-2712:00BOISKO (Lubno 32):
69Pauza: ZEW DĄBROSZYN - GKP KŁODAWA____-__-____:__BOISKO (Dąbroszyn 23)0:3 V
70ISKRA JANCZEWO - SHR WOJCIESZYCE2018-05-2713:00Boisko pełnowymiarowe (Janczewo 1):


Kolejka: 24 w dniach 2018-06-02/2018-06-03

71KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW - ISKRA JANCZEWO2018-06-0313:00Karnin 0:
72SHR WOJCIESZYCE - Pauza: ZEW DĄBROSZYN____-__-____:__BOISKO (Wojcieszyce 1)3:0 V
73GKP KŁODAWA - BŁĘKITNI LUBNO2018-06-0217:00Kłodawa, Gorzowska :
74FENIX ŚCIECHÓW - WKS RÓŻA RÓŻANKI2018-06-0313:00BOISKO (Baczyna 1):
75WARTA JEŻYKI - STILON II GORZÓW2018-06-0216:00BOISKO (Jeżyki 23):
76KS NOWINY WIELKIE - ORZEŁ TRZCINNA2018-06-0217:00BOISKO (Nowiny Wielkie, Leśna 4):
77ZJEDNOCZENI JENINIEC - SPARTAN SOSNY2018-06-0217:00Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7):


Kolejka: 25 w dniach 2018-06-10

78ZJEDNOCZENI JENINIEC - KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW2018-06-1017:00Boisko Gminne w Bogdańcu (Bogdaniec, Pocztowa 7):
79SPARTAN SOSNY - KS NOWINY WIELKIE2018-06-1017:00BOISKO (Sosny 1):
80ORZEŁ TRZCINNA - WARTA JEŻYKI2018-06-1017:00BOISKO (Trzcinna 1):
81STILON II GORZÓW - FENIX ŚCIECHÓW2018-06-1017:00Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29):
82WKS RÓŻA RÓŻANKI - GKP KŁODAWA2018-06-1017:00WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9):
83BŁĘKITNI LUBNO - SHR WOJCIESZYCE2018-06-1017:00BOISKO (Lubno 32):
84Pauza: ZEW DĄBROSZYN - ISKRA JANCZEWO____-__-____:__BOISKO (Dąbroszyn 23)0:3 V


Kolejka: 26 w dniach 2018-06-17

85KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW - Pauza: ZEW DĄBROSZYN____-__-____:__Karnin 03:0 V
86ISKRA JANCZEWO - BŁĘKITNI LUBNO2018-06-1717:00Boisko pełnowymiarowe (Janczewo 1):
87SHR WOJCIESZYCE - WKS RÓŻA RÓŻANKI2018-06-1717:00BOISKO (Wojcieszyce 1):
88GKP KŁODAWA - STILON II GORZÓW2018-06-1717:00Kłodawa, Gorzowska :
89FENIX ŚCIECHÓW - ORZEŁ TRZCINNA2018-06-1717:00BOISKO (Baczyna 1):
90WARTA JEŻYKI - SPARTAN SOSNY2018-06-1717:00BOISKO (Jeżyki 23):
91KS NOWINY WIELKIE - ZJEDNOCZENI JENINIEC2018-06-1717:00BOISKO (Nowiny Wielkie, Leśna 4):