Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: I liga okręgowa E1 Orlik
RUNDA I
Kolejka: 1 w dniach 2018-09-07/2018-09-17
1 | BŁĘKITNI DOBIEGNIEW | - | UKS POLONIA SŁUBICE | 2018-09-10 | 18:00 | blenkitni dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2) | 3:4 |
2 | WARTA GORZÓW | - | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 2018-09-07 | 17:00 | Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza | 14:3 |
3 | STILON GORZÓW | - | UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą | 2018-09-08 | 10:00 | Stadion w Różankach (Różanki, Sportowa 9) | 3:5 |
4 | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | - | PROGRES GORZÓW | 2018-09-17 | 17:00 | Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) | 5:8 |
5 | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW | - | Pauza: PUKS MAKSYMILIAN | ____-__-__ | __:__ | Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna ) | : |
6 | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | - | SPARTAK DESZCZNO | 2018-09-07 | 17:00 | Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 13:5 |
7 | STEINPOL-ILANKA RZEPIN | - | AP KANIA CUP | 2018-09-09 | 09:30 | Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) | 13:3 |
Kolejka: 2 w dniach 2018-09-11/2018-09-12
8 | UKS POLONIA SŁUBICE | - | AP KANIA CUP | 2018-09-12 | 17:00 | OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) | 6:0 |
9 | SPARTAK DESZCZNO | - | STEINPOL-ILANKA RZEPIN | 2018-09-12 | 17:00 | Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1) | 5:8 |
10 | Pauza: PUKS MAKSYMILIAN | - | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | ____-__-__ | __:__ | : | |
11 | PROGRES GORZÓW | - | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW | 2018-09-11 | 16:30 | KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) | 5:5 |
12 | UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą | - | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | 2018-09-12 | 17:00 | MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 11:7 |
13 | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | - | STILON GORZÓW | 2018-09-11 | 18:00 | Przytoczna, Polna 17 | 6:8 |
14 | BŁĘKITNI DOBIEGNIEW | - | WARTA GORZÓW | 2018-09-12 | 18:00 | blenkitni dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2) | 9:4 |
Kolejka: 3 w dniach 2018-09-14/2018-09-16
15 | WARTA GORZÓW | - | UKS POLONIA SŁUBICE | 2018-09-15 | 13:00 | Wawrów | 3:3 |
16 | STILON GORZÓW | - | BŁĘKITNI DOBIEGNIEW | 2018-09-15 | 10:00 | Stadion w Różankach (Różanki, Sportowa 9) | 8:1 |
17 | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | - | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 2018-09-14 | 16:00 | Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) | 5:6 |
18 | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW | - | UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą | 2018-09-16 | 12:00 | Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna ) | 0:3 V |
19 | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | - | PROGRES GORZÓW | 2018-09-15 | 10:00 | Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 6:13 |
20 | STEINPOL-ILANKA RZEPIN | - | Pauza: PUKS MAKSYMILIAN | ____-__-__ | __:__ | Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa ) | : |
21 | AP KANIA CUP | - | SPARTAK DESZCZNO | 2018-09-15 | 11:00 | ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7) | 2:2 |
Kolejka: 4 w dniach 2018-09-18/2018-09-23
22 | UKS POLONIA SŁUBICE | - | SPARTAK DESZCZNO | 2018-09-22 | 12:00 | OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) | 8:1 |
23 | Pauza: PUKS MAKSYMILIAN | - | AP KANIA CUP | ____-__-__ | __:__ | : | |
24 | PROGRES GORZÓW | - | STEINPOL-ILANKA RZEPIN | 2018-09-22 | 12:00 | KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) | 6:4 |
25 | UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą | - | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | 2018-09-22 | 11:00 | MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 6:3 |
26 | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | - | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW | 2018-09-18 | 17:00 | Przytoczna, Polna 17 | 3:0 V |
27 | BŁĘKITNI DOBIEGNIEW | - | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | 2018-09-23 | 11:00 | blenkitni dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2) | 8:2 |
28 | WARTA GORZÓW | - | STILON GORZÓW | 2018-09-23 | 10:00 | Wawrów | 5:7 |
Kolejka: 5 w dniach 2018-09-26/2018-10-24
29 | STILON GORZÓW | - | UKS POLONIA SŁUBICE | 2018-09-26 | 17:00 | Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 | 4:4 |
30 | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | - | WARTA GORZÓW | 2018-09-27 | 17:00 | Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) | 2:11 |
31 | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW | - | BŁĘKITNI DOBIEGNIEW | 2018-09-26 | 18:00 | Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna ) | 0:3 V |
32 | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | - | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 2018-09-26 | 17:00 | Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 8:3 |
33 | STEINPOL-ILANKA RZEPIN | - | UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą | 2018-10-24 | 16:00 | Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) | 4:2 |
34 | AP KANIA CUP | - | PROGRES GORZÓW | 2018-09-26 | 18:00 | ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7) | 4:6 |
35 | SPARTAK DESZCZNO | - | Pauza: PUKS MAKSYMILIAN | ____-__-__ | __:__ | Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1) | : |
Kolejka: 6 w dniach 2018-09-29/2018-09-30
36 | UKS POLONIA SŁUBICE | - | Pauza: PUKS MAKSYMILIAN | ____-__-__ | __:__ | OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) | : |
37 | PROGRES GORZÓW | - | SPARTAK DESZCZNO | 2018-09-29 | 12:00 | KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) | 16:2 |
38 | UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą | - | AP KANIA CUP | 2018-09-30 | 11:00 | MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 9:0 |
39 | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | - | STEINPOL-ILANKA RZEPIN | 2018-09-29 | 10:00 | Przytoczna, Polna 17 | 8:10 |
40 | BŁĘKITNI DOBIEGNIEW | - | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | 2018-09-30 | 12:00 | blenkitni dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2) | 8:3 |
41 | WARTA GORZÓW | - | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW | 2018-09-29 | 13:00 | Wawrów | 3:4 |
42 | STILON GORZÓW | - | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | 2018-09-29 | 11:00 | Stadion w Różankach (Różanki, Sportowa 9) | 5:2 |
Kolejka: 7 w dniach 2018-10-03
43 | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | - | UKS POLONIA SŁUBICE | 2018-10-03 | 17:00 | Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) | 2:5 |
44 | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW | - | STILON GORZÓW | 2018-10-03 | 16:30 | Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna ) | 0:4 V |
45 | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | - | WARTA GORZÓW | 2018-10-03 | 17:00 | Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 12:2 |
46 | STEINPOL-ILANKA RZEPIN | - | BŁĘKITNI DOBIEGNIEW | 2018-10-03 | 16:30 | Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) | 6:5 |
47 | AP KANIA CUP | - | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 2018-10-03 | 17:00 | ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7) | 5:2 |
48 | SPARTAK DESZCZNO | - | UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą | 2018-10-03 | 17:30 | Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1) | 1:9 |
49 | Pauza: PUKS MAKSYMILIAN | - | PROGRES GORZÓW | ____-__-__ | __:__ | : |
Kolejka: 8 w dniach 2018-10-05/2018-10-24
50 | UKS POLONIA SŁUBICE | - | PROGRES GORZÓW | 2018-10-05 | 17:00 | OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) | 5:9 |
51 | UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą | - | Pauza: PUKS MAKSYMILIAN | ____-__-__ | __:__ | MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | : |
52 | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | - | SPARTAK DESZCZNO | 2018-10-05 | 17:00 | Przytoczna, Polna 17 | 5:7 |
53 | BŁĘKITNI DOBIEGNIEW | - | AP KANIA CUP | 2018-10-24 | 17:00 | blenkitni dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2) | 6:1 |
54 | WARTA GORZÓW | - | STEINPOL-ILANKA RZEPIN | 2018-10-06 | 10:00 | Wawrów | 5:4 |
55 | STILON GORZÓW | - | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | 2018-10-07 | 10:00 | Stadion w Różankach (Różanki, Sportowa 9) | 4:5 |
56 | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | - | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW | 2018-10-08 | 17:00 | Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) | 1:13 |
Kolejka: 9 w dniach 2018-10-10
57 | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW | - | UKS POLONIA SŁUBICE | 2018-10-10 | 16:30 | Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna ) | 4:1 |
58 | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | - | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | 2018-10-10 | 17:00 | Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 13:2 |
59 | STEINPOL-ILANKA RZEPIN | - | STILON GORZÓW | 2018-10-10 | 16:00 | Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) | 3:4 |
60 | AP KANIA CUP | - | WARTA GORZÓW | 2018-10-10 | 18:00 | ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7) | 3:2 |
61 | SPARTAK DESZCZNO | - | BŁĘKITNI DOBIEGNIEW | 2018-10-10 | 16:30 | Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1) | 3:10 |
62 | Pauza: PUKS MAKSYMILIAN | - | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | ____-__-__ | __:__ | : | |
63 | PROGRES GORZÓW | - | UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą | 2018-10-10 | 17:30 | KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) | 2:6 |
Kolejka: 10 w dniach 2018-10-11/2018-10-14
64 | UKS POLONIA SŁUBICE | - | UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą | 2018-10-13 | 10:00 | OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) | 1:7 |
65 | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | - | PROGRES GORZÓW | 2018-10-11 | 18:00 | Przytoczna, Polna 17 | 3:9 |
66 | BŁĘKITNI DOBIEGNIEW | - | Pauza: PUKS MAKSYMILIAN | ____-__-__ | __:__ | blenkitni dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2) | : |
67 | WARTA GORZÓW | - | SPARTAK DESZCZNO | 2018-10-13 | 11:00 | Wawrów | 7:1 |
68 | STILON GORZÓW | - | AP KANIA CUP | 2018-10-12 | 17:00 | Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | 8:2 |
69 | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | - | STEINPOL-ILANKA RZEPIN | 2018-10-14 | 10:00 | Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) | 2:3 |
70 | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW | - | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | 2018-10-14 | 10:00 | Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna ) | 4:10 |
Kolejka: 11 w dniach 2018-10-16/2018-10-18
71 | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | - | UKS POLONIA SŁUBICE | 2018-10-18 | 16:30 | Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 8:4 |
72 | STEINPOL-ILANKA RZEPIN | - | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW | 2018-10-17 | 16:00 | Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) | 3:3 |
73 | AP KANIA CUP | - | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | 2018-10-16 | 17:00 | ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7) | 1:2 |
74 | SPARTAK DESZCZNO | - | STILON GORZÓW | 2018-10-17 | 16:30 | Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1) | 1:4 |
75 | Pauza: PUKS MAKSYMILIAN | - | WARTA GORZÓW | ____-__-__ | __:__ | : | |
76 | PROGRES GORZÓW | - | BŁĘKITNI DOBIEGNIEW | 2018-10-17 | 17:30 | KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) | 6:3 |
77 | UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą | - | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 2018-10-17 | 17:00 | MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 10:4 |
Kolejka: 12 w dniach 2018-10-20/2018-10-21
78 | UKS POLONIA SŁUBICE | - | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | 2018-10-20 | 10:00 | Orlik (Słubice, Wojska Polskiego 1) | 10:3 |
79 | BŁĘKITNI DOBIEGNIEW | - | UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą | 2018-10-21 | 13:00 | blenkitni dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2) | 2:6 |
80 | WARTA GORZÓW | - | PROGRES GORZÓW | 2018-10-20 | 10:00 | Wawrów | 3:8 |
81 | STILON GORZÓW | - | Pauza: PUKS MAKSYMILIAN | ____-__-__ | __:__ | Stadion w Różankach (Różanki, Sportowa 9) | : |
82 | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | - | SPARTAK DESZCZNO | 2018-10-20 | 12:00 | Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) | 7:1 |
83 | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW | - | AP KANIA CUP | 2018-10-21 | 12:00 | Boisko FA CHEMIK GORZÓW (Chwalęcice, Rzeczna ) | 2:4 |
84 | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | - | STEINPOL-ILANKA RZEPIN | 2018-10-20 | 12:00 | Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 8:5 |
Kolejka: 13 w dniach 2018-10-26/2018-10-30
85 | STEINPOL-ILANKA RZEPIN | - | UKS POLONIA SŁUBICE | 2018-10-28 | 09:00 | Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa ) | 5:7 |
86 | AP KANIA CUP | - | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | 2018-10-27 | 10:00 | ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7) | 3:11 |
87 | SPARTAK DESZCZNO | - | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW | 2018-10-27 | 10:00 | Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1) | 2:10 |
88 | Pauza: PUKS MAKSYMILIAN | - | ORZEŁ MIĘDZYRZECZ | ____-__-__ | __:__ | : | |
89 | PROGRES GORZÓW | - | STILON GORZÓW | 2018-10-30 | 15:30 | KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) | 3:5 |
90 | UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą | - | WARTA GORZÓW | 2018-10-28 | 10:00 | MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 11:0 |
91 | ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA | - | BŁĘKITNI DOBIEGNIEW | 2018-10-26 | 17:00 | Przytoczna, Polna 17 | 1:8 |