Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: I liga okręgowa F1 Żak (RW) "WIOSNA"
RUNDA II
Kolejka: 1 w dniach 2019-04-27/2019-04-28
1 | WARTA GORZÓW | - | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | 2019-04-27 | 10:00 | Boisko w Wawrowie (Wawrów ) | 12:0 |
2 | UKS POLONIA SŁUBICE | - | PROGRES GORZÓW | 2019-04-27 | 11:00 | OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) | 1:4 |
3 | UKS LPFA DARIUSZ DUDKA | - | SAP SŁUBICE | 2019-04-28 | 10:00 | Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 2:5 |
4 | UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą | - | STEINPOL- ILANKA RZEPIN | 2019-04-28 | 09:00 | MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 5:3 |
5 | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW | - | STILON GORZÓW | 2019-04-28 | 15:00 | Gorzów Wielkopolski, Jana Stanisławskiego 2 | 6:20 |
6 | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | - | STILON II GORZÓW | 2019-04-28 | 11:00 | Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 12:2 |
Kolejka: 2 w dniach 2019-05-04/2019-05-21
7 | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | - | STILON II GORZÓW | 2019-05-06 | 18:00 | Strzelce Krajeńskie, ks. Jerzego Popiełuszki 31 | 13:4 |
8 | STILON GORZÓW | - | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | 2019-05-21 | 18:00 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | 5:3 |
9 | STEINPOL- ILANKA RZEPIN | - | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW | 2019-05-05 | 17:00 | Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) | 5:1 |
10 | SAP SŁUBICE | - | UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą | 2019-05-06 | 16:30 | Stadion Olimpijski (Słubice, Sportowa 1) | 3:9 |
11 | PROGRES GORZÓW | - | UKS LPFA DARIUSZ DUDKA | 2019-05-05 | 12:00 | KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) | 4:2 |
12 | WARTA GORZÓW | - | UKS POLONIA SŁUBICE | 2019-05-04 | 12:00 | Boisko w Wawrowie (Wawrów ) | 7:1 |
Kolejka: 3 w dniach 2019-05-08/2019-05-13
13 | UKS POLONIA SŁUBICE | - | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | 2019-05-11 | 11:00 | OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) | 6:13 |
14 | UKS LPFA DARIUSZ DUDKA | - | WARTA GORZÓW | 2019-05-11 | 10:00 | Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 0:7 |
15 | UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą | - | PROGRES GORZÓW | 2019-05-08 | 18:00 | MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 1:2 |
16 | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW | - | SAP SŁUBICE | 2019-05-12 | 10:00 | Gorzów Wielkopolski, Jana Stanisławskiego 2 | 3:9 |
17 | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | - | STEINPOL- ILANKA RZEPIN | 2019-05-13 | 16:00 | Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 3:7 |
18 | STILON II GORZÓW | - | STILON GORZÓW | 2019-05-11 | 10:00 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | 1:10 |
Kolejka: 4 w dniach 2019-05-13/2019-06-11
19 | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | - | STILON GORZÓW | 2019-05-13 | 18:00 | Strzelce Krajeńskie, ks. Jerzego Popiełuszki 31 | 3:3 |
20 | STEINPOL- ILANKA RZEPIN | - | STILON II GORZÓW | 2019-05-15 | 18:00 | Stadion Lipowa w centrum miasta (Rzepin, Lipowa ) | 13:4 |
21 | SAP SŁUBICE | - | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | 2019-05-15 | 16:30 | Słubice, Wojska Polskiego 38 | 6:3 |
22 | PROGRES GORZÓW | - | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW | 2019-05-15 | 18:00 | KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) | 5:4 |
23 | WARTA GORZÓW | - | UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą | 2019-06-11 | 18:00 | Wawrów | 5:1 |
24 | UKS POLONIA SŁUBICE | - | UKS LPFA DARIUSZ DUDKA | 2019-05-15 | 16:30 | OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) | 5:1 |
Kolejka: 5 w dniach 2019-05-17/2019-05-22
25 | UKS LPFA DARIUSZ DUDKA | - | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | 2019-05-18 | 10:00 | Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 4:3 |
26 | UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą | - | UKS POLONIA SŁUBICE | 2019-05-22 | 16:30 | MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 3:4 |
27 | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW | - | WARTA GORZÓW | 2019-05-21 | 17:00 | Boisko w Wawrowie (Wawrów ) | 2:14 |
28 | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | - | PROGRES GORZÓW | 2019-05-19 | 11:00 | Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 5:4 |
29 | STILON II GORZÓW | - | SAP SŁUBICE | 2019-05-17 | 18:00 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | 2:4 |
30 | STILON GORZÓW | - | STEINPOL- ILANKA RZEPIN | 2019-05-18 | 10:00 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | 5:0 |
Kolejka: 6 w dniach 2019-05-24/2019-05-26
31 | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | - | STEINPOL- ILANKA RZEPIN | 2019-05-24 | 17:00 | Strzelce Krajeńskie, ks. Jerzego Popiełuszki 31 | 4:3 |
32 | SAP SŁUBICE | - | STILON GORZÓW | 2019-05-26 | 11:30 | Słubice, Wojska Polskiego 38 | 4:7 |
33 | PROGRES GORZÓW | - | STILON II GORZÓW | 2019-05-26 | 11:30 | KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) | 7:4 |
34 | WARTA GORZÓW | - | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | 2019-05-25 | 12:00 | Boisko w Wawrowie (Wawrów ) | 7:2 |
35 | UKS POLONIA SŁUBICE | - | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW | 2019-05-25 | 11:00 | OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) | 5:4 |
36 | UKS LPFA DARIUSZ DUDKA | - | UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą | 2019-05-24 | 16:30 | Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 5:2 |
Kolejka: 7 w dniach 2019-05-28/2019-05-29
37 | UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą | - | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | 2019-05-29 | 18:30 | MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 6:4 |
38 | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW | - | UKS LPFA DARIUSZ DUDKA | 2019-05-28 | 17:00 | Gorzów Wielkopolski, Jana Stanisławskiego 2 | 5:4 |
39 | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | - | UKS POLONIA SŁUBICE | 2019-05-29 | 17:00 | Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 4:6 |
40 | STILON II GORZÓW | - | WARTA GORZÓW | 2019-05-29 | 16:30 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | 1:18 |
41 | STILON GORZÓW | - | PROGRES GORZÓW | 2019-05-28 | 18:00 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | 6:1 |
42 | STEINPOL- ILANKA RZEPIN | - | SAP SŁUBICE | 2019-05-29 | 18:30 | Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) | 10:2 |
Kolejka: 8 w dniach 2019-05-31/2019-06-04
43 | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | - | SAP SŁUBICE | 2019-05-31 | 18:00 | Strzelce Krajeńskie, ks. Jerzego Popiełuszki 31 | 5:7 |
44 | PROGRES GORZÓW | - | STEINPOL- ILANKA RZEPIN | 2019-06-01 | 13:00 | KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) | 4:9 |
45 | WARTA GORZÓW | - | STILON GORZÓW | 2019-06-01 | 12:00 | Boisko w Wawrowie (Wawrów ) | 6:0 |
46 | UKS POLONIA SŁUBICE | - | STILON II GORZÓW | 2019-06-02 | 12:00 | OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) | 4:6 |
47 | UKS LPFA DARIUSZ DUDKA | - | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | 2019-06-04 | 17:00 | Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 5:1 |
48 | UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą | - | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW | 2019-06-02 | 10:00 | MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 8:4 |
Kolejka: 9 w dniach 2019-06-06/2019-06-10
49 | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW | - | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | 2019-06-08 | 10:00 | Gorzów Wielkopolski, Jana Stanisławskiego 2 | 3:5 |
50 | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | - | UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą | 2019-06-06 | 19:15 | Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 7:7 |
51 | STILON II GORZÓW | - | UKS LPFA DARIUSZ DUDKA | 2019-06-09 | 17:00 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | 6:7 |
52 | STILON GORZÓW | - | UKS POLONIA SŁUBICE | 2019-06-10 | 17:00 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | 9:4 |
53 | STEINPOL- ILANKA RZEPIN | - | WARTA GORZÓW | 2019-06-08 | 11:00 | Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) | 1:4 |
54 | SAP SŁUBICE | - | PROGRES GORZÓW | 2019-06-08 | 11:00 | Słubice, Wojska Polskiego 38 | 5:1 |
Kolejka: 10 w dniach 2019-06-12/2019-06-16
55 | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | - | PROGRES GORZÓW | 2019-06-14 | 19:00 | Strzelce Krajeńskie, ks. Jerzego Popiełuszki 31 | 6:3 |
56 | WARTA GORZÓW | - | SAP SŁUBICE | 2019-06-14 | 18:00 | Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego | 7:1 |
57 | UKS POLONIA SŁUBICE | - | STEINPOL- ILANKA RZEPIN | 2019-06-13 | 19:30 | OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) | 9:12 |
58 | UKS LPFA DARIUSZ DUDKA | - | STILON GORZÓW | 2019-06-16 | 10:00 | Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 1:4 |
59 | UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą | - | STILON II GORZÓW | 2019-06-12 | 17:00 | MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 4:0 |
60 | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW | - | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | 2019-06-16 | 10:00 | Gorzów Wielkopolski, Jana Stanisławskiego 2 | 4:3 |
Kolejka: 11 w dniach 2019-06-11/2019-06-21
61 | UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą | - | ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. | 2019-06-11 | 17:00 | Stadion sportowy MOSiR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) | 3:8 |
62 | STILON II GORZÓW | - | UKS CHEMIK SPORT GORZÓW | 2019-06-19 | 16:30 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | 4:8 |
63 | STILON GORZÓW | - | UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą | 2019-06-19 | 16:30 | Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) | 4:5 |
64 | STEINPOL- ILANKA RZEPIN | - | UKS LPFA DARIUSZ DUDKA | 2019-06-19 | 18:00 | Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) | 2:3 |
65 | SAP SŁUBICE | - | UKS POLONIA SŁUBICE | 2019-06-18 | 18:00 | Stadion Olimpijski (Słubice, Sportowa 1) | 5:1 |
66 | PROGRES GORZÓW | - | WARTA GORZÓW | 2019-06-21 | 18:00 | KP Progres (Wojcieszyce, Sportowa 1) | 0:7 |