Terminarz rozgrywek ligi: IV Liga "LUBUSKA"

RUNDA II

Kolejka: 16 w dniach 2019-03-16

1TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE - TS MASTERCHEM PRZYLEP2019-03-1614:00OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27)4:0
2ODRA BYTOM ODRZAŃSKI - ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK2019-03-1615:00Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)3:0
3CZARNI BROWAR WITNICA - LUBUSZANIN DREZDENKO2019-03-1615:00Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)2:1
4DĄB PRZYBYSZÓW - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2019-03-1615:00Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)3:0
5KORONA KOŻUCHÓW - SPROTAVIA SZPROTAWA2019-03-1615:00Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)1:0
6MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE2019-03-1615:00Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)3:0
7ARKA NOWA SÓL - POLONIA SŁUBICE2019-03-1615:00Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26)0:2
8KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA  - CARINA GUBIN2019-03-1615:00Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)2:1


Kolejka: 17 w dniach 2019-03-23/2019-03-24

9KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA  - TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE2019-03-2315:00Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37):
10CARINA GUBIN - ARKA NOWA SÓL2019-03-2315:00STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89):
11POLONIA SŁUBICE - MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN2019-03-2315:00STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1):
12KORONA KOŻUCHÓW - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE2019-03-2315:00Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24):
13SPROTAVIA SZPROTAWA - DĄB PRZYBYSZÓW2019-03-2315:00SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68):
14CZARNI BROWAR WITNICA - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2019-03-2315:00Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1):
15LUBUSZANIN DREZDENKO - ODRA BYTOM ODRZAŃSKI2019-03-2414:00Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4):
16ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK - TS MASTERCHEM PRZYLEP2019-03-2315:00Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2):


Kolejka: 18 w dniach 2019-03-30

17TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE - ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK2019-03-3015:00OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27):
18TS MASTERCHEM PRZYLEP - LUBUSZANIN DREZDENKO2019-03-3016:00TS PRZYLEP (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna ):
19ODRA BYTOM ODRZAŃSKI - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2019-03-3016:00Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1):
20CZARNI BROWAR WITNICA - SPROTAVIA SZPROTAWA2019-03-3015:00Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1):
21DĄB PRZYBYSZÓW - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE2019-03-3016:00Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1):
22KORONA KOŻUCHÓW - POLONIA SŁUBICE2019-03-3015:00Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24):
23MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN - CARINA GUBIN2019-03-3016:00Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25):
24ARKA NOWA SÓL - KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 2019-03-3016:00Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26):


Kolejka: 19 w dniach 2019-04-06/2019-04-07

25ARKA NOWA SÓL - TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE2019-04-0616:00Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26):
26KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA  - MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN2019-04-0616:00Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37):
27CARINA GUBIN - KORONA KOŻUCHÓW2019-04-0616:00STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89):
28POLONIA SŁUBICE - DĄB PRZYBYSZÓW2019-04-0616:00STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1):
29CZARNI BROWAR WITNICA - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE2019-04-0616:00Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1):
30SPROTAVIA SZPROTAWA - ODRA BYTOM ODRZAŃSKI2019-04-0616:00SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68):
31STEINPOL-ILANKA RZEPIN - TS MASTERCHEM PRZYLEP2019-04-0616:00Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60):
32LUBUSZANIN DREZDENKO - ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK2019-04-0714:00Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4):


Kolejka: 20 w dniach 2019-04-13

33LUBUSZANIN DREZDENKO - TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE2019-04-1316:00Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4):
34ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2019-04-1316:00Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2):
35TS MASTERCHEM PRZYLEP - SPROTAVIA SZPROTAWA2019-04-1316:00TS PRZYLEP (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna ):
36ODRA BYTOM ODRZAŃSKI - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE2019-04-1316:00Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1):
37CZARNI BROWAR WITNICA - POLONIA SŁUBICE2019-04-1316:00Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1):
38DĄB PRZYBYSZÓW - CARINA GUBIN2019-04-1316:00Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1):
39KORONA KOŻUCHÓW - KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 2019-04-1316:00Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24):
40MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN - ARKA NOWA SÓL2019-04-1316:00Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25):


Kolejka: 21 w dniach 2019-04-20

41MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN - TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE2019-04-2016:00Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25):
42ARKA NOWA SÓL - KORONA KOŻUCHÓW2019-04-2016:00Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26):
43KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA  - DĄB PRZYBYSZÓW2019-04-2017:00Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37):
44CZARNI BROWAR WITNICA - CARINA GUBIN2019-04-2014:00Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1):
45POLONIA SŁUBICE - ODRA BYTOM ODRZAŃSKI2019-04-2016:00STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1):
46SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE - TS MASTERCHEM PRZYLEP2019-04-2016:00Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Jeziorna 3):
47SPROTAVIA SZPROTAWA - ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK2019-04-2016:00SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68):
48STEINPOL-ILANKA RZEPIN - LUBUSZANIN DREZDENKO2019-04-2016:00Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60):


Kolejka: 22 w dniach 2019-04-27

49TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2019-04-2716:00OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27):
50LUBUSZANIN DREZDENKO - SPROTAVIA SZPROTAWA2019-04-2717:00Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4):
51ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE2019-04-2717:00Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2):
52TS MASTERCHEM PRZYLEP - POLONIA SŁUBICE2019-04-2717:00TS PRZYLEP (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna ):
53ODRA BYTOM ODRZAŃSKI - CARINA GUBIN2019-04-2717:00Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1):
54CZARNI BROWAR WITNICA - KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 2019-04-2717:00Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1):
55DĄB PRZYBYSZÓW - ARKA NOWA SÓL2019-04-2717:00Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1):
56KORONA KOŻUCHÓW - MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN2019-04-2717:00Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24):


Kolejka: 23 w dniach 2019-05-01

57KORONA KOŻUCHÓW - TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE2019-05-0117:00Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24):
58MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN - DĄB PRZYBYSZÓW2019-05-0117:00Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25):
59ARKA NOWA SÓL - CZARNI BROWAR WITNICA2019-05-0117:00Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26):
60KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA  - ODRA BYTOM ODRZAŃSKI2019-05-0117:00Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37):
61CARINA GUBIN - TS MASTERCHEM PRZYLEP2019-05-0117:00STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89):
62POLONIA SŁUBICE - ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK2019-05-0117:00STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1):
63SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE - LUBUSZANIN DREZDENKO2019-05-0117:00Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Jeziorna 3):
64SPROTAVIA SZPROTAWA - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2019-05-0116:00SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68):


Kolejka: 24 w dniach 2019-05-04

65TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE - SPROTAVIA SZPROTAWA2019-05-0416:00OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27):
66STEINPOL-ILANKA RZEPIN - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE2019-05-0417:00Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60):
67LUBUSZANIN DREZDENKO - POLONIA SŁUBICE2019-05-0417:00Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4):
68ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK - CARINA GUBIN2019-05-0417:00Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2):
69TS MASTERCHEM PRZYLEP - KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 2019-05-0417:00TS PRZYLEP (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna ):
70ODRA BYTOM ODRZAŃSKI - ARKA NOWA SÓL2019-05-0417:00Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1):
71CZARNI BROWAR WITNICA - MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN2019-05-0417:00Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1):
72DĄB PRZYBYSZÓW - KORONA KOŻUCHÓW2019-05-0417:00Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1):


Kolejka: 25 w dniach 2019-05-11

73DĄB PRZYBYSZÓW - TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE2019-05-1117:00Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1):
74KORONA KOŻUCHÓW - CZARNI BROWAR WITNICA2019-05-1117:00Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24):
75MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN - ODRA BYTOM ODRZAŃSKI2019-05-1117:00Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25):
76ARKA NOWA SÓL - TS MASTERCHEM PRZYLEP2019-05-1117:00Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26):
77KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA  - ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK2019-05-1117:00Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37):
78CARINA GUBIN - LUBUSZANIN DREZDENKO2019-05-1117:00STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89):
79POLONIA SŁUBICE - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2019-05-1117:00STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1):
80SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE - SPROTAVIA SZPROTAWA2019-05-1117:00Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Jeziorna 3):


Kolejka: 26 w dniach 2019-05-18

81TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE2019-05-1816:00OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27):
82SPROTAVIA SZPROTAWA - POLONIA SŁUBICE2019-05-1816:00SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68):
83STEINPOL-ILANKA RZEPIN - CARINA GUBIN2019-05-1817:00Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60):
84LUBUSZANIN DREZDENKO - KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 2019-05-1817:00Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4):
85ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK - ARKA NOWA SÓL2019-05-1818:00Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2):
86TS MASTERCHEM PRZYLEP - MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN2019-05-1817:00TS PRZYLEP (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna ):
87ODRA BYTOM ODRZAŃSKI - KORONA KOŻUCHÓW2019-05-1817:00Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1):
88CZARNI BROWAR WITNICA - DĄB PRZYBYSZÓW2019-05-1817:00Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1):


Kolejka: 27 w dniach 2019-05-25

89CZARNI BROWAR WITNICA - TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE2019-05-2517:00Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1):
90DĄB PRZYBYSZÓW - ODRA BYTOM ODRZAŃSKI2019-05-2517:00Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1):
91KORONA KOŻUCHÓW - TS MASTERCHEM PRZYLEP2019-05-2517:00Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24):
92MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN - ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK2019-05-2517:00Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25):
93ARKA NOWA SÓL - LUBUSZANIN DREZDENKO2019-05-2517:00Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26):
94KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA  - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2019-05-2517:00Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37):
95CARINA GUBIN - SPROTAVIA SZPROTAWA2019-05-2517:00STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89):
96POLONIA SŁUBICE - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE2019-05-2517:00STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1):


Kolejka: 28 w dniach 2019-06-01

97TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE - POLONIA SŁUBICE2019-06-0117:00OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27):
98SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE - CARINA GUBIN2019-06-0117:00Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Jeziorna 3):
99SPROTAVIA SZPROTAWA - KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 2019-06-0117:00SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68):
100STEINPOL-ILANKA RZEPIN - ARKA NOWA SÓL2019-06-0117:00Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60):
101LUBUSZANIN DREZDENKO - MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN2019-06-0117:00Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4):
102ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK - KORONA KOŻUCHÓW2019-06-0117:00Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2):
103TS MASTERCHEM PRZYLEP - DĄB PRZYBYSZÓW2019-06-0117:00TS PRZYLEP (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna ):
104ODRA BYTOM ODRZAŃSKI - CZARNI BROWAR WITNICA2019-06-0117:00Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1):


Kolejka: 29 w dniach 2019-06-08

105ODRA BYTOM ODRZAŃSKI - TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE2019-06-0817:00Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1):
106CZARNI BROWAR WITNICA - TS MASTERCHEM PRZYLEP2019-06-0817:00Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1):
107DĄB PRZYBYSZÓW - ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK2019-06-0817:00Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1):
108KORONA KOŻUCHÓW - LUBUSZANIN DREZDENKO2019-06-0817:00Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24):
109MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN - STEINPOL-ILANKA RZEPIN2019-06-0817:00Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25):
110ARKA NOWA SÓL - SPROTAVIA SZPROTAWA2019-06-0817:00Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26):
111KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA  - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE2019-06-0817:00Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37):
112CARINA GUBIN - POLONIA SŁUBICE2019-06-0817:00STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89):


Kolejka: 30 w dniach 2019-06-15

113TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE - CARINA GUBIN2019-06-1517:00OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27):
114POLONIA SŁUBICE - KS FALUBAZ GRAN-BUD ZIELONA GÓRA 2019-06-1517:00STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1):
115SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE - ARKA NOWA SÓL2019-06-1517:00Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Jeziorna 3):
116SPROTAVIA SZPROTAWA - MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN2019-06-1517:00SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68):
117STEINPOL-ILANKA RZEPIN - KORONA KOŻUCHÓW2019-06-1517:00Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60):
118LUBUSZANIN DREZDENKO - DĄB PRZYBYSZÓW2019-06-1517:00Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4):
119ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK - CZARNI BROWAR WITNICA2019-06-1517:00Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2):
120TS MASTERCHEM PRZYLEP - ODRA BYTOM ODRZAŃSKI2019-06-1517:00TS PRZYLEP (Zielona Góra, Przylep-Turystyczna ):