Terminarz rozgrywek ligi: Gorzów W.: III liga okręgowa D1 Młodzik "WIOSNA" Grupa 1 (RW)
RUNDA II
Kolejka: 1 w dniach 2019-04-27/2019-05-07
1 | Pauza: WKS RÓŻA RÓŻANKI | - | POGOŃ SKWIERZYNA | ____-__-__ | __:__ | Różanki, Sportowa 1 | : |
2 | WARTA III GORZÓW | - | UKS WAWRÓW | 2019-05-07 | 17:00 | Wawrów | 4:6 |
3 | WARTA SŁOŃSK | - | UKS TORZYM | 2019-04-27 | 11:00 | Słońsk, 3 Lutego 1 | 3:1 |
Kolejka: 2 w dniach 2019-05-04
4 | POGOŃ SKWIERZYNA | - | UKS TORZYM | 2019-05-04 | 11:00 | Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1) | 6:0 |
5 | UKS WAWRÓW | - | WARTA SŁOŃSK | 2019-05-04 | 10:00 | Stadion Wawrów (Wawrów ) | 7:1 |
6 | Pauza: WKS RÓŻA RÓŻANKI | - | WARTA III GORZÓW | ____-__-__ | __:__ | Różanki, Sportowa 1 | : |
Kolejka: 3 w dniach 2019-05-11/2019-05-12
7 | WARTA III GORZÓW | - | POGOŃ SKWIERZYNA | 2019-05-12 | 10:00 | Wawrów | 1:1 |
8 | WARTA SŁOŃSK | - | Pauza: WKS RÓŻA RÓŻANKI | ____-__-__ | __:__ | Słońsk, 3 Lutego 1 | : |
9 | UKS TORZYM | - | UKS WAWRÓW | 2019-05-11 | 10:00 | Torzym 1 | 1:9 |
Kolejka: 4 w dniach 2019-05-15
10 | POGOŃ SKWIERZYNA | - | UKS WAWRÓW | 2019-05-15 | 16:00 | Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1) | : |
11 | Pauza: WKS RÓŻA RÓŻANKI | - | UKS TORZYM | ____-__-__ | __:__ | Różanki, Sportowa 1 | : |
12 | WARTA III GORZÓW | - | WARTA SŁOŃSK | 2019-05-15 | 15:00 | Wawrów | : |
Kolejka: 5 w dniach 2019-05-18/2019-05-19
13 | WARTA SŁOŃSK | - | POGOŃ SKWIERZYNA | 2019-05-19 | 11:00 | Słońsk, 3 Lutego 1 | : |
14 | UKS TORZYM | - | WARTA III GORZÓW | 2019-05-18 | 13:00 | Torzym 1 | : |
15 | UKS WAWRÓW | - | Pauza: WKS RÓŻA RÓŻANKI | ____-__-__ | __:__ | Stadion Wawrów (Wawrów ) | : |
Kolejka: 6 w dniach 2019-05-25
16 | POGOŃ SKWIERZYNA | - | Pauza: WKS RÓŻA RÓŻANKI | ____-__-__ | __:__ | Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1) | : |
17 | UKS WAWRÓW | - | WARTA III GORZÓW | 2019-05-25 | 11:00 | Stadion Wawrów (Wawrów ) | : |
18 | UKS TORZYM | - | WARTA SŁOŃSK | 2019-05-25 | 10:00 | Torzym 1 | : |
Kolejka: 7 w dniach 2019-05-29
19 | UKS TORZYM | - | POGOŃ SKWIERZYNA | 2019-05-29 | __:__ | Torzym 1 | : |
20 | WARTA SŁOŃSK | - | UKS WAWRÓW | 2019-05-29 | 17:00 | Słońsk, 3 Lutego 1 | : |
21 | WARTA III GORZÓW | - | Pauza: WKS RÓŻA RÓŻANKI | ____-__-__ | __:__ | Wawrów | : |
Kolejka: 8 w dniach 2019-06-01
22 | POGOŃ SKWIERZYNA | - | WARTA III GORZÓW | 2019-06-01 | __:__ | Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1) | : |
23 | Pauza: WKS RÓŻA RÓŻANKI | - | WARTA SŁOŃSK | ____-__-__ | __:__ | Różanki, Sportowa 1 | : |
24 | UKS WAWRÓW | - | UKS TORZYM | 2019-06-01 | 10:00 | Stadion Wawrów (Wawrów ) | : |
Kolejka: 9 w dniach 2019-06-08/2019-06-09
25 | UKS WAWRÓW | - | POGOŃ SKWIERZYNA | 2019-06-08 | 10:00 | Stadion Wawrów (Wawrów ) | : |
26 | UKS TORZYM | - | Pauza: WKS RÓŻA RÓŻANKI | ____-__-__ | __:__ | Torzym 1 | : |
27 | WARTA SŁOŃSK | - | WARTA III GORZÓW | 2019-06-09 | 11:00 | Słońsk, 3 Lutego 1 | : |
Kolejka: 10 w dniach 2019-06-15/2019-06-16
28 | POGOŃ SKWIERZYNA | - | WARTA SŁOŃSK | 2019-06-15 | __:__ | Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1) | : |
29 | WARTA III GORZÓW | - | UKS TORZYM | 2019-06-16 | 10:00 | Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza ) | : |
30 | Pauza: WKS RÓŻA RÓŻANKI | - | UKS WAWRÓW | ____-__-__ | __:__ | Różanki, Sportowa 1 | : |