KADRA U-14 K: POWOŁANIA NA MECZ Z ZACHODNIOPOMORSKIM ZPN 24-25.04.2019

Lubuski Związek Piłki Nożnej informuję, że w dniach 24-25 Kwietnia 2019 roku odbędzie się mecz  ZGRUPOWANIE POŁĄCZONE Z MECZEM Z ZACHODNIOPOMORSKIM ZPN ZAWODNICZEK REPREZENTACJI LUBUSKIEGO ZPN DO LAT 14 w Górzycy. Mecz odbędzie się 25 Kwietnia o godz. 13:00. Powołania otrzymały następujące zawodniczki:

>>>POWOŁANIA<<<

KADRA U-14 K: POWOŁANIA NA MECZ Z WIELKOPOLSKIM ZPN 18-19.03.2019

Lubuski Związek Piłki Nożnej informuję, że w dniach 18-19 Marca 2019 roku odbędzie się mecz  ZGRUPOWANIE POŁĄCZONE Z MECZEM Z WIELKOPOLSKIM ZPN ZAWODNICZEK REPREZENTACJI LUBUSKIEGO ZPN DO LAT 14 w Babimoście. Mecz odbędzie się 19 Marca o godz. 13:00. Powołania otrzymały następujące zawodniczki:

>>>POWOŁANIA<<<

 

KADRA U-14 K: PRACOWITE ZGRUPOWANIE W BABIMOŚCIE

W miniony weekend nasze kadry dziewcząt udały się na weekendowe zgrupowanie przed meczem z Wielkopolskim ZPN. Podczas zgrupowania mieliśmy okazje rozegrać mecz kontrolny na świetnie przygotowanym boisku w Babimoście. Naprzeciw naszej reprezentacji do Lat 14 stanął zespół Grom Wolsztyn. Mecz z Wielkopolskim ZPN odbędzie się w dniu 19 Marca o godzinie 11:00 na obiekcie w Babimoście, na który serdecznie zapraszamy.

KADRA U-14 K: ZGRUPOWANIE BABIMOST POWOŁANIA

Lubuski Związek Piłki Nożnej informuję, że w dniach 1-3 Marca 2019 roku odbędzie się mecz  ZGRUPOWANIE ZAWODNICZEK REPREZENTACJI LUBUSKIEGO ZPN DO LAT 14 w Babimoście. Powołania otrzymały następujące zawodniczki:

>>>POWOŁANIA<<<

 

KADRA U-14 K: ZACHOWANIE NIE FAIR-PLAY SZTABU Z DOLNEGO ŚLĄSKA

Po spotkaniu starszych koleżanek (U-16) planowo miało odbyć się spotkanie młodszej kadry (U-14) z Dolnośląskim ZPN. Niestety do spotkania nie doszło, w dość nieprzyjemnych okolicznościach mimo chęci arbitrów tego spotkania sztab szkoleniowy Dolnośląskiego ZPN odmówił wyjścia na boisko. Czekamy teraz na weryfikację spotkania przez PZPN lecz smutne jest, że tego dnia dziewczęta obu kadr po przeprawie wielu kilometrów autobusem nie rozegrały spotkania miedzy sobą. Tego dnia piłka nożna przegrała…

SPONSORZY

KALENDARZ WYDARZEŃ

KLASY SPORTOWE DZIEWCZĄT

MULTIMEDIA