Rozgrywki

SEZON 2019/20

ROZGRYWKI SENIORSKIE

IV LIGA LUBUSKA

TABELA

TERMINARZ/WYNIKI

KLASA OKRĘGOWA - GORZÓW WLKP.

TABELA

TERMINARZ/WYNIKI

KLASA A - GRUPA 1 - GORZÓW WLKP.

TABELA

TERMINARZ/WYNIKI

KLASA A - GRUPA 2 - GORZÓW WLKP.

TABELA

TERMINARZ/WYNIKI

KLASA A - GRUPA 3 - GORZÓW WLKP.

TABELA

TERMINARZ/WYNIKI

KLASA B - GRUPA 1 - GORZÓW WLKP.

TABELA

TERMINARZ/WYNIKI

KLASA B - GRUPA 2 - GORZÓW WLKP.

TABELA

TERMINARZ/WYNIKI

PUCHAR POLSKI ZWLZPN GORZÓW WLKP.

TERMINARZ/WYNIKI

 

 

ROZGRYWKI MŁODZIEŻOWE

JUNIOR A - JUNIOR STARSZY

I LIGA WOJEWÓDZKA A1 JUNIOR STARSZY

TABELA

TERMINARZ/WYNIKI

JUNIOR B - JUNIOR MŁODSZY

I LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY

TABELA

TERMINARZ/WYNIKI

II LIGA OKRĘGOWA B1 JUNIOR MŁODSZY GR. 1

TABELA

TERMINARZ/WYNIKI

II LIGA OKRĘGOWA B1 JUNIOR MŁODSZY GR. 2

TABELA

TERMINARZ/WYNIKI

III LIGA OKRĘGOWA B1 JUNIOR MŁODSZY

TABELA

TERMINARZ/WYNIKI

JUNIOR C - TRAMPKARZ

I LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ

TABELA

TERMINARZ/WYNIKI

II LIGA OKRĘGOWA C1 TRAMPKARZ GR. 1

TABELA

TERMINARZ/WYNIKI

II LIGA OKRĘGOWA C1 TRAMPKARZ GR. 2

TABELA

TERMINARZ/WYNIKI

III LIGA OKRĘGOWA C1 TRAMPKARZ GR. 1

TABELA

TERMINARZ/WYNIKI

III LIGA OKRĘGOWA C1 TRAMPKARZ GR. 2

TABELA

TERMINARZ/WYNIKI

JUNIOR D - MŁODZIK

II LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GR. 1

TABELA

TERMINARZ/WYNIKI

II LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GR. 2

TABELA

TERMINARZ/WYNIKI

II LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GR. 3

TABELA

TERMINARZ/WYNIKI

II LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GR. 4

TABELA

TERMINARZ/WYNIKI

III LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GR. 1

TABELA

TERMINARZ/WYNIKI

III LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GR. 2

TABELA

TERMINARZ/WYNIKI

III LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GR. 3

TABELA

TERMINARZ/WYNIKI

III LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GR. 4

TABELA

TERMINARZ/WYNIKI

JUNIOR E - ORLIK

E1 ORLIK GRUPA 1

TABELA

TERMINARZ/WYNIKI

E1 ORLIK GRUPA 2

TABELA

TERMINARZ/WYNIKI

E1 ORLIK GRUPA 3

TABELA

TERMINARZ/WYNIKI

E1 ORLIK GRUPA 4

TABELA

TERMINARZ/WYNIKI

E1 ORLIK GRUPA 5

TABELA

TERMINARZ/WYNIKI

E1 ORLIK GRUPA 6

TABELA

TERMINARZ/WYNIKI

E1 ORLIK GRUPA 7

TABELA

TERMINARZ/WYNIKI

E1 ORLIK GRUPA 8

TABELA

TERMINARZ/WYNIKI

E1 ORLIK GRUPA 9

TABELA

TERMINARZ/WYNIKI

E1 ORLIK GRUPA 10

TABELA

TERMINARZ/WYNIKI

JUNIOR F - ŻAK (TURNIEJE)

F1 ŻAK GRUPA 1

TABELA

TERMINARZ/WYNIKI

F1 ŻAK GRUPA 2

TABELA

F1 ŻAK GRUPA 3

TABELA

F1 ŻAK GRUPA 4

TABELA

F1 ŻAK GRUPA 5

TABELA

F1 ŻAK GRUPA 6

TABELA

F1 ŻAK GRUPA 7

TABELA

F1 ŻAK GRUPA 8

TABELA

F1 ŻAK GRUPA 9

TABELA

F1 ŻAK GRUPA 10

TABELA

F1 ŻAK GRUPA 11

TABELA

 

ROZGRYWKI KOBIET

III LIGA LUBUSKA

TABELA

TERMINARZ/WYNIKI

PUCHAR POLSKI KOBIET WOJ. LUBUSKIE

TERMINARZ/WYNIKI

MP U-13 DZIEWCZĄT WOJ. LUBUSKIE

TABELA

TERMINARZ/WYNIKI

 


 

 

 

SPONSORZY

KALENDARZ WYDARZEŃ

MULTIMEDIA