„Piłka dla wszystkich” od teraz także w serwisie YouTube!

W serwisie YouTube wystartował kanał „Piłka dla wszystkich”, na którym co tydzień pojawiać się będą filmy dedykowane piłkarzom i piłkarkom-amatorom, pragnącym rozwijać swoje umiejętności. Nowy kanał to kolejne – obok Facebooka, Instagrama i Twittera – miejsce, poprzez które Polski Związek Piłki Nożnej chce promować futbol w wydaniu amatorskim.

 

W publikowanych co tydzień filmach podpowiemy, w jaki sposób trenować i co robić poza boiskiem, aby poprawić swoją grę. Poza elementami czysto piłkarskimi skupimy się także na tych związanych z dietą, przygotowaniem motorycznym czy mentalnością. W każdym odcinku swoją wiedzą w danej dziedzinie podzielą się z nami eksperci. Swoje porady i boiskowe triki zdradzą nam także znani piłkarze i piłkarki.

Nowe odcinki pojawiać się będą na KANALE w każdą środę o godzinie 17:00.

Zwiastun kanału Piłka dla wszystkich:

https://www.youtube.com/channel/UCSIJ39vlykYLQkysPLSYVRw?sub_confirmation=1

                Przypomnijmy, że upowszechnienie piłki nożnej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych jest jednym z celów PZPN. Kanały o nazwie „Piłka dla wszystkich” powstały, aby pomóc w jego realizacji. W ciągu półtora roku pojawiło się na nich ponad 200 filmów i 700 tekstów. W mediach społecznościowych śledzi je łącznie już niemal 40 tysięcy osób. – Pokazując pasję, zabawę i rywalizację, chcemy uzmysłowić Polakom, jak wiele korzyści niesie za sobą ten prosty i piękny sport. Wszystko po to, by zachęcić ich do gry. Dla zdrowia i dobrego samopoczucia – mówił w dniu inauguracji kanałów sekretarz generalny PZPN, Maciej Sawicki.

Od teraz „Piłka dla wszystkich” możecie śledzić w serwisie YouTube. Już wcześniej byliśmy obecni również na:

Facebooku: https://www.facebook.com/PilkaDlaWszystkich  

Instagramie: https://www.instagram.com/pilkadlawszystkich/

Twitterze: https://twitter.com/PZPNGrassroots

 

Źródło:

Łączy Nas piłka - Aktualności

03.03.2020

SPONSORZY

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

PITax.pl dla OPP

Rozlicz PIT Online
z PITax.pl dla OPP
.

Projekt realizujemy
we współpracy z
IWOP.

MULTIMEDIA