Jubileusz 40-lecia OZPN


W minioną sobotę 25.06.2016 w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie Wlkp. rozpoczęły się obchody Jubileuszu 40-lecia Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

Po przywitaniu gości przez Prezesa Zdzisława Czyrkę nastąpiło podpisanie umowy o współpracy pomiędzy Lubuskim ZPN a Zamiejscowym Wydziałem Kultury Fizycznej w Gorzowie, który był reprezentowany przez dr hab. Leszka Zguczyńskiego.

Po tym głos zabrali Prezydent Miasta Gorzowa Jacek Wójcicki oraz Prezes Lubuskiego Związku Piłki Nożnej Robert Skowron, którzy przekazali pod adresem OZPN serdeczne życzenia. Robert Skowron przekazał również na ręce Zdzisława Czyrki pamiątkową paterę.

Następnie zaprezentowano krótki film z działalności Okręgu.

Ostatnim elementem części oficjalnej było wręczenie zasłużonym działaczom odznaczeń z Ministerstwa Sportu, Polskiego Związku Piłki Nożnej, Lubuskiego Związku Piłki Nożnej, Okręgowego Związku Piłki Nożnej oraz Lubuskich Zespołów Sportowych.


ZOBACZ - 40-LAT OZPN GORZÓW WLKP.


Po części formalnej zaproszeni goście spotkali się przy poczęstunku, gdzie mogli powspominać stare czasy, wymienić się spostrzeżeniami na temat naszej dyscypliny sportowej.

W niedzielę, 26.06. został zorganizowany turniej oldbojów 40+, którego zwycięzcą został „Oldboy Browar” Witnica. Jednak, jak słusznie zauważono, wszyscy uczestnicy turnieju są wygranymi gdyż mając ponad 40 lat i dalej grając w piłkę trzeba się cieszyć prezentowaną formą i kontynuować przygodę z futbolem jak najdłużej.

Zarząd Okręgowego Związku Piłki Nożnej pragnie podziękować wszystkim za przybycie oraz życzenia i ciepłe słowa pod adresem naszego Związku.

 

 

 

SPONSORZY

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

PITax.pl dla OPP

Rozlicz PIT Online
z PITax.pl dla OPP
.

Projekt realizujemy
we współpracy z
IWOP.

MULTIMEDIA