OTWARTE KONSULTACJE DLA DZIEWCZYNEK – CO TO TAKIEGO ?

Otwarte konsultacje odbywają się w naszym województwie od ponad dwóch lat. Są to spotkania w formie treningów i sparingów dla zawodniczek występujących zarówno w klubach kobiecych jak i dla tych, które na co dzień rywalizują z chłopcami. Poprzez takie spotkania pojawiają się perełki, które zasilają Lubuską Kadrę. Poniżej przedstawiamy przykłady zawodniczek, które poprzez systematyczną obecność na Otwartych konsultacjach są wiodącymi postaciami nie tylko w naszej kadrze ale i poza województwem.

 

 

·         Zuzanna Bieszczat (UKS Sokół Ciosaniec) – Zuzia swoją przygodę na konsultacjach rozpoczęła przez zainteresowanie Rodziców cyklicznymi spotkaniami. Nie było to proste gdyż Konsultacje odbywały się na północy województwa. Zawodniczka często pokonywała z rodzicami odległość ponad 100 km. Gdy Trenerzy dzwonili z pytanie czy Zuzia będzie na konsultacji czy sparingu odpowiedź była zawsze że tak chociaż Trener nie zdążył podać nawet miejsca konsultacji. Ciężka praca Zuzi zaowocowała w tym roku, tworzy on trzon Lubuskie Kadry Trampkarek U-14, która walczy w turniejach makroregionalnych o awans do Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. BRAWO ZUZIA I OBY TAK DALEJ !

·         Amelia Golubska (KKPK Medyk Konin) – Amelia to zawodniczka, która uwielbia pojedynki 1x1 i ich niekonwencjonalne rozwiązania. Tym przykuła uwagę naszych Trenerów, którzy z marszu powołali ją na Otwarte Konsultacje. Po świetnym turnieju Mikołajkowym z Krośnie Odrzańskim Amelka była już etatową zawodniczką Lubuskiej Kadry U-13 gdzie bardzo się wyróżniała. Swoim poziomem sportowym przykuła również uwagę najbardziej utytułowanego Klubu Kobiecego w Polsce mianowice Medyka Konin, w którym aktualnie występuję. Na uwagę zasługuje fakt, że w roku 2018 Amelia wraz z Wielkopolską Kadrą została Mistrzynią Polski. Serce rośnie jak widzimy zdjęcia z tak wielkim sukcesem zawodniczki wywodzącej z województwa Lubuskiego. AMELKA TAK TRZYMAJ !

Wszystkie Kluby oraz Trenerów, którzy mają w swoich zespołach właśnie takie pojedyncze perełki prośmy o zgłaszanie ich drogą mailową -> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Bardzo chętnie przyjrzymy się każdej zawodniczce i pomożemy jej rozwinąć skrzydła. Otwarte konsultacje to przede wszystkim przepustka do Lubuski Kadr Dziewczynek.

Poniżej przedstawiamy harmonogramy konsultacji do końca 2018 roku:

·         Północ:

o   25 Października godz. 17:30 – ORLIK Wawrów

o   22 Listopada godz. w trakcie ustalania – Hala sportowa Deszczno

·         Południe – harmonogram zostanie podany wkrótce

SPONSORZY

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

PITax.pl dla OPP

Rozlicz PIT Online
z PITax.pl dla OPP
.

Projekt realizujemy
we współpracy z
IWOP.

MULTIMEDIA