Trwa nabór do projektu "Portugalski wzorzec piłkarski"

Portugalski wzorzec piłkarski / Portuguese football pattern to kolejny projekt, który wspiera środowisko piłkarskie w Polsce. Projekt skierowany jest do "młodych trenerów", którzy są na starcie do kariery trenera piłki nożnej.

Głównym celem projektu jest wzmocnienie kompetencji zawodowych i kluczowych z wykorzystaniem programów mobilności ponadnarodowej. Nabór został przedłużony do dnia 17 lipca.

Formularz zgłoszeniowy wraz z regulaminem dostępny jest w biurze projektu ul. Kubika 12/4 A, 59-700 Bolesławiec oraz na stronie www.comt2012.org.

UWAGA:

Niniejszy nabór zgodnie z regulaminem skierowany jest WYŁĄCZNIE do osób długotrwale bezrobotnych / nieaktywnych zawodowo. Za takie uznaje się:

·         Młodzi poniżej 25 lat ? osoby bezrobotne/nieaktywne zawodowo nieprzerwanie przez okres ponad 6 miesięcy przed przystąpieniem do projektu.

·         Dorośli powyżej 25 lat ? osoby bezrobotne/nieaktywne zawodowo nieprzerwanie przez okres ponad 12 miesięcy przed przystąpieniem do projektu.

Studenci studiów niestacjonarnych (zaoczne) jeżeli są osobami spełniającymi kryteria mogą aplikować i ubiegać się o kwalifikację do projektu. Projekt jest dostępny również dla osób niepełnosprawnych spełniających pozostałe kryteria rekrutacyjne.

Projekt w sposób kompleksowy (szkolenia zawodowe, językowe, kursy UEFA C/B, staże zagraniczne i krajowe) wesprze 32 młodych ludzi (kobiety i mężczyzn) w wieku 18-35 lat, którzy w dość krótkim (około 8-10 miesięcy) czasie staną się pełnowartościowymi pracownikami, którzy są profesjonalnie przygotowani do swojej kariery zawodowej w obszarze trener piłki nożnej. Projekt jest dostępny zarówno dla osób pełnosprawnych jak i niepełnosprawnych.

Uczestnicy otrzymają:

·         intensywny kurs języka angielskiego

·         przygotowanie kulturowe i podstawy języka portugalskiego

·         nocleg ze śniadaniem podczas szkoleń

·         transport do Portugalii

·         60 dniowy staż wraz ze szkoleniami w SL Benfica

·         zakwaterowanie, wyżywienie i transport w Portugalii

·         opłacony kurs UEFA C lub UEFA B

·         kurs pierwszej pomocy

·         kurs wychowawcy kolonijnego

·         kurs trenera personalnego basic COMT COACHING CLUB

·         dwumiesięczny staż z wynagrodzeniem w polskim klubie lub akademii piłkarskiej

 

Pliki do pobrania:

·         FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

·         REGULAMIN PROJEKTU

SPONSORZY

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

PITax.pl dla OPP

Rozlicz PIT Online
z PITax.pl dla OPP
.

Projekt realizujemy
we współpracy z
IWOP.

MULTIMEDIA